RSS
 

Archiwum dla: Czerwiec, 2016

Motyw przewodni kolor marsala i kwiatowe ombre

29 Cze

Ulubiony kolor pani Magdy, dzisiejszej panny młodej to kolor marsala. Nie mogło zabraknąć tej barwy i jej odcieni w dekoracjach kwiatowych ślubu i wesela. A wszystko w kwiatowym ombre.

 

Kwiatowe girlandy

29 Cze

Czerwcowa pogoda wciąż piękna, wymarzona na ślub w ogrodowej altanie. W pięknym ogrodzie Restauracji Pałacowej w Wierzchowiskach, w eleganckim namiocie odbyło się przyjęcie weselne p. Moniki i p. Mariusza. Kwiaty w pięknych, energetycznych barwach uzupełniały tkaninowy wystrój namiotu. Motywem przewodnim wystroju były girlandy i zwisające z nich kwiaty. Całość utrzymana w stylu boho, lekko potargane i niczym przyniesione wprost z ogrodu bukiety wielobarwnych kwiatów.

 

 

Plenerowy ślub w pięknym ogrodzie Hotelu Korona

06 Cze

W słoneczne, czerwcowe popołudnie, w pięknym ogrodzie Hotelu Korona przysięgę małżeńską złożyli Karolina i Arek. Na ten uroczysty moment pracownia florystyczna Passja-Flora przygotowała oprawę kwiatową, lampiony, ozdobne dekoracyjne klatki, szpaler z białych stojaków ozdobionych wstążkami, kwiatami i koronkowymi chorągiewkami. Młoda para zasiadła na naszych eleganckich, rzeźbionych krzesłach a pan urzędnik przy stole stanowiącym z nimi komplet. Za młodymi stylowa, śmietankowa pergola, na której zawisły bukiety w koronkowych naczyniach oraz wianki z mchu. W tle, na ścianie zieleni prezentował się wielki napis LOVE.