RSS
 

Archiwum dla: Maj, 2016

Fioletowy bukiet ślubny

29 Maj

Leciutki, pachnący bukiet ślubny w różnych odcieniach fioletu. Wiązanka ślubna wykonana z groszku pachnącego, frezji, hiacyntów, lewkonii, powojników, trachelium i innych fioletowych kwiatów. 

 

Ślub ze storczykami i hortensją.

26 Maj

Białe storczyki i hortensje były kwiatowym motywem przewodnim w dekoracjach na ślubie p. Yekateriny i p. Łukasza.  Bukiet ślubny w kształcie kuli z mnóstwem pięknego, dużego, białego storczyka. Sala weselna udekorowana została wielkimi kompozycjami pełnymi storczyków, hortensji i róż. Wszystko utrzymane w tonacji bieli i śmietanki. Uzupełnieniem dekoracji kwiatowych były świece w eleganckich złotych świecznikach, dające blask i dodatkowy urok. Na stole znajdowały się również rzeźbione ramki z numerami stolików gości. 

 

Do ślubu wśród białych kwiatów

26 Maj

Elegancka, bardzo dekoracyjna oprawa kwiatowa ślubu. Bukiet ślubny i dekoracja sali weselnej, wszystko z jasnych kwiatów. Wśród nich niesamowicie pachnący bez, hortensje i tawuła, a w wiązance ślubnej konwalie, bzy, groszki pachnące i wiele innych. Kompozycje roślinne bardzo luźne i naturalne pięknie komponowały się w przejrzystych wnętrzach Hotelu Luxor. 

 

Wiązanka ślubna piórami

01 Maj

Oryginalna, ciekawa wiązanka ślubna ze strusimi piórami i niebieskimi kwiatami: ostróżką i szafirkami. Wśród białych kwiatów znalazły się hortensje, jaskry, frezje i serduszka. 

 

Bukiet ślubny z lawendą frnacuską

01 Maj

Wiązanka ślubna z fioletowych kwiatów z nutą różu z lawendą francuską, piwonią i powojnikiem.

 

Bukiety ślubne w pastelowych kolorach

01 Maj

Bukiety ślubne w pastelowych kolorach z sukulentami i wstążkami. 

 

Oprawa kwiatowa ślubu pani Sylwii

01 Maj

Bukiet ślubny w karmelowo-zielonym kolorze z nutą śmietanki. Dekoracja kwiatowa stołów gości w platynowych, stylowych pucharkach, ustawionych na drewnianych korniakach, w towarzystwie świec.