RSS
 

Archiwum dla: Czerwiec, 2014

Dekoracja kwiatowa w srebrze i różu

22 Cze

Dekoracja sali weselnej kwiatami i świecami na eleganckich, srebrnych kandelabrach. Różowe i białe hortensje i piwonie w towarzystwie sinawego eukaliptusa pięknie współgrały z kolorem świeczników nadając przyjęciu weselnemu szyku i elegancji.

Stół młodych ozdobiony został srebrnymi flakonikami i pełnymi kwiatów, niskim kwiatowym bieżnikiem oraz mnóstwem świec.

Za młodymi zawisły wypełnione kwiatmi szklane kule i banieczki.

 

Wiązanki ślubne

22 Cze

Panny młode coraz częściej wybierają wiązanki ślubne w postaci pęczka kwiatowego z naturalnymi łodygami. Wiązanki z różnorodnych roślin o ciekawych kształtach i fakturze kwiatów, z wystopniowanym i pogrupowanym materiałem roślinnym wyglądają bardzo naturalistycznie i pięknie. Proste, dziewczęce, romatyczne i delikatne…

 

Bukiet ślubny łąką malowany

22 Cze

Urocza, letnia, polna wiązanka ślubna dla pani Ani. Lekka, zwiewna jak letni wietrzyk. Dla wszystkich panien młodych kochających polne kwiaty.

 

Gipsówkowe chmury

01 Cze

Lekka, ażurowa, niemalże jak mgiełka – taka jest gipsówka. Dekoracja sali weselnej z gipsówki też taka jest.

 

Piwoniowe szaleństwo

01 Cze

Czerwiec to miesiąc piwonii, dlatego nie może ich zabraknąć w wiązankach ślubnych. Rożne kolory i zestawienia kolorystyczne z piwonią w roli głównej.

 

Bardzo kolorowe wesele

01 Cze

Mnóstwo kwiatów, gatunków i kolorów – nietuzinkowa i barwna  dekoracja sali weselnej. Na stołach gości różne dekoracje – koronkowe etażerki z kwiatami i świecami oraz szklane cylindry z kwiatami wyniesionymi do góry. Energetycznie, barwnie i odważnie.