RSS
 

Archiwum dla: Styczeń, 2014

Zimowy ślub

04 Sty

Magda – grudniowa Panna Młoda wybrała do bukietu ślubnego białą nerinę, piękne i delikatne kwiaty, idealne na wiązankę dla zimowej panny młodej. Spomiędzy białych kwiatuszków gdzieniegdzie przebijał subtelny blask pastelowo-zielonych bombeczek.  Jak zima to zima!
Dla rodziców Młoda Para zamówiła kosze z białych kwiatów, całość utrzymana była w bardzo naturalistycznym klimacie. Białe amarylisy, neriny i anturia przeplatały się z przyprószonymi śniegiem gałązkami brzozy, jodłą nobilis o lekko sinawym zabarwieniu i kępkami mchu.
Dekoracja auta była skromna i elegancka. Starodawne auto samo w sobie jest bardzo strojne, kwiatowe bieżniki na nadkolach miały tylko wprowadzić odświętny, ślubny nastrój. Na zielonych dywanikach wiły się białe hiacynty i ośnieżone  gałązki brzozy.

 

Zamkowe wesele

02 Sty

Wesele Patrycji i Marcina odbyło na dziedzińcu urokliwego zamku w Janowcu. Motywem przewodnim ślubu i wesela były piwonie, zatem i ich nie mogło na stołach zabraknąć. Piwonie w różnych tonacjach różu oraz bieli wzbogacone zostały hortensjami i różami angielskimi w tych samych kolorach. Kompozycje kwiatowe ustawiono w wysokich szklanych cylindrach, a umieszczone wewnątrz nich girlandy kryształów dodawały szyku i elegancji całemu wystrojowi.

Stary, drewniany most prowadzący do zamku został udekorowany różami angielskimi i długimi, zwiewnymi tkaninowymi kokardami. 

Kwiatowe urodziny

01 Sty

Urodzinowy kosz z 55 róż gałązkowych utrzymany w klimacie retro