RSS
 

Archiwum dla: ‘kompozycje kwiatowe’

Czerwone kwiaty na ślub

18 Wrz

Bukiet ślubny, wianek , kwiatowa dekoracja stołów gości i stołu młodej pary- wszystko wykonane z nasyconych, pięknie wybarwionych czerwienią kwiatów. 

 

Kwiatowe girlandy

29 Cze

Czerwcowa pogoda wciąż piękna, wymarzona na ślub w ogrodowej altanie. W pięknym ogrodzie Restauracji Pałacowej w Wierzchowiskach, w eleganckim namiocie odbyło się przyjęcie weselne p. Moniki i p. Mariusza. Kwiaty w pięknych, energetycznych barwach uzupełniały tkaninowy wystrój namiotu. Motywem przewodnim wystroju były girlandy i zwisające z nich kwiaty. Całość utrzymana w stylu boho, lekko potargane i niczym przyniesione wprost z ogrodu bukiety wielobarwnych kwiatów.

 

 

Zamkowe wesele

02 Sty

Wesele Patrycji i Marcina odbyło na dziedzińcu urokliwego zamku w Janowcu. Motywem przewodnim ślubu i wesela były piwonie, zatem i ich nie mogło na stołach zabraknąć. Piwonie w różnych tonacjach różu oraz bieli wzbogacone zostały hortensjami i różami angielskimi w tych samych kolorach. Kompozycje kwiatowe ustawiono w wysokich szklanych cylindrach, a umieszczone wewnątrz nich girlandy kryształów dodawały szyku i elegancji całemu wystrojowi.

Stary, drewniany most prowadzący do zamku został udekorowany różami angielskimi i długimi, zwiewnymi tkaninowymi kokardami. 

Wielkanocne kompozycje w Magazynie Florum

23 Mar

Pracownia florystyczna Passja-Flora zagościła na łamach branżowego wydawnictwa FLORUM w kilku propozycjach w klimacie wiosenno – wielkanocnym.
Prace powstały w Akademii Florystycznej Marioli Miklaszewskiej

 

Lipcowa Młoda Para – kwiaty na ślub Tamary i Marcina

24 Lip

Bukiet ślubny z białych piwonii oraz dekoracja sali weselnej z hortensji, gipsówki, róż i amarylisa, wykonana w szklanych tubach ozdobionych kryształami.

 

 

„Wiosna ach to Ty…” pokazy i warsztaty florystyczne

06 Maj

Pokazy florystyczne „Wiosna ach to Ty…”

 

Romans różu z pomarańczem…

19 Lut

Kompozycja w płaskim naczyniu w tonacjach różu i pomarańczu wykonana z jaskrów, tulipanów, storczyka phalaenopsis, różyczki gałązkowej i hiacyntów.